komplimente nje femre sorted by
relevance

Admin04.08.2021

10 komplimentet më të bukura që ai mund t`ua thotë

Gjithashtu mos e harroni kurre se shume femra e kane shpirtin flori, keshtu nuk dashurohen vetem me aftesite e juaja por edhe me mangesite e juaja.
99010
Admin21.07.2021

Komplimentet qe duan te degjojne femrat

Por ato qe ke shkrujt ti Nuk hyn npun me femrat as1 sepse Kan ndryshu gjanat, cdo Gje esht per se mprapshti nqs e do pak ka met dasht shum, nqs ti i kushton pak ma pak vemendje se sa ajo ty ajo Ka met kushtu ma shum tyy.
9505
Admin28.08.2021

Komplimentet më të bukura që një mashkull mund të thotë

Personalisht nuk i vleresoj komplimentet madje shume raste rrudh turinjte! Meqenese i pelqyen disave mendimet e mija.
8605
Admin08.07.2021

ËSHTË KONSTATUAR: Pse femrave nuk u mjafton NJË mashkull!

Me mire pak fjale te bukura por qe me te vertete i mendon them une.
7407
Admin15.08.2021

Si t'i flasësh një femre/mashkulli që ta bësh për vete.

Me duken dhe jane ne fakt fjalet e radhes, per te cilat personi ndihet se DUHET ti thote.
8904
Admin07.09.2021

Komplimentet më të bukura që një mashkull mund të thotë

Po mesa duket femrat te pakten keto Gjermanet nuk mendojne keshtu.
Admin13.07.2021

ËSHTË KONSTATUAR: Pse femrave nuk u mjafton NJË mashkull!

.
Admin10.08.2021

Si ti shkruaj nje femre

Keshtu qe edhe kjo duhet pasur parasysh.
1705
Admin16.08.2021

Komplimentet më të bukura që një mashkull mund të thotë

.
7004